DOMY SZKIELETOWE
CIEPŁO, EKOLOGIA, ZDROWIE
DOMY SZKIELETOWE
Domy szkieletowe - Tartak Rogozina - Domy z drewna

* nasze domy mają bardzo niski  współczynnik przenikania ciepła 0.13 W·m−2·K−1 

Nasza technologia jest hybrydą lekkiego szkieletu drewnianego połączonego z produktami firmy Steico oraz wełny celulozowej dostarczanej przez lidera izolacji wdmuchiwanych – firmę Termex Fiber. Produkty Steico to szeroka gama materiałów izolacyjnych z naturalnego włókna drzewnego, które usatysfakcjonują najbardziej wymagającego Klienta. Wełna celulozowa Termex to ekologiczny materiał izolacyjny wytwarzany z papieru recyklingowanego dla potrzeb nowoczesnego budownictwa. Drewno konstrukcyjne pochodzi z najlepszych skandynawskich tartaków, a jego jakość sprawia, że gwarancja na konstrukcję domu może sięgać kilkudziesięciu lat. O szczelność naszych  budynków dbają produkty Niemieckiej firmy Pro clima. 

Dzięki takiej kombinacji produktów jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom energooszczędności stawianym budownictwu w Polsce i Europie.

Dodatkowo materiały  stosowane w naszej technologi są naturalne, ekologiczne a co za tym idzie –  zdrowe.

ZALETY NASZYCH DOMÓW Z DREWNA
  • energooszczędność – wartość współczynnika przenikania ciepła dla naszych ścian zewnętrznych ( 0.13 W·m−2·K−1 ) sprawia, iż uzyskujemy znakomitą izolacyjność cieplną przegrody. Przekłada się to na bardzo niskie zużycie energii, co za tym idzie, niezwykle niskie rachunki. 
  • funkcjonalność – lekka, szkieletowa konstrukcja nadaje się do szybkiej przebudowy. Można z łatwością powiększyć istniejący metraż, nie ma również problemu z wymianą lub modernizacją instalacji. 
  • solidność i trwałość – stosowana przez nas szwedzka tarcica konstrukcyjna cechuje się wysoką jakością, większą wytrzymałością i nośnością, co sprawia, że nasze domy cechuje niezwykła trwałość.
  • szybki czas realizacji – technologia budowy naszych domów polega na montażu gotowych elementów na wylanym wcześniej fundamencie. Warunki atmosferyczne nie są przeciwwskazaniem do budowy więc nie ma dla nas znaczenia czy jest lato czy zima. Jesteśmy w stanie wybudować dom w 3 miesiące.
  • ekologia – stawiamy na ekologię i równowagę przyrodniczą dlatego wykorzystujemy drewno jako naturalny i odnawialny surowiec. Do ocieplenia ścian stosujemy wełnę celulozową gdyż jest ona również produkowana z odnawialnego surowca jakim jest papier, wykorzystując aż 75% odzyskanego materiału.
  • zdrowie/komfort – drewno posiada zdolność do samoregulacji wilgotności, dzięki czemu stwarza w domu przyjemny mikroklimat. Dzięki suszeniu drewna nie ma problemu z pleśnią i grzybami. A świetne właściwości akustyczne drewna wpływają na spokojny relaks w zaciszu własnych czterech ścian. Domy z drewna są idealnym i najlepszym rozwiązaniem dla osób starszych, dzieci i alergików.
DOMY SZKIELETOWE
DOMY Z DREWNA
Dowiedz się więcej

tel. +48 883 376 896

Call Now ButtonDomy szkieletowe!