TARTAK ROGOZINA
KIM JESTEŚMY?
FIRMa RODZINNa

Jesteśmy bardzo dumni z naszej firmy! Od 2007 roku istniejemy na lokalnym rynku woj. zachodniopomorskim. Dla wielu pracowników atmosfera w pracy jest jednym z głównych powodów przy podejmowaniu decyzji o zmianie miejsca zatrudnienia. Dlatego też, staramy się prowadzić firmę w bardzo wyjątkowym i specyficznym klimacie.  Mamy świadomość tego, że nasza firma jest budowana na pokolenia.

W naszym tartaku bardzo dbamy o wartości takie jak zaufanie i rzetelność. Te wartości przekładają się na wewnętrzne funkcjonowanie naszej firmy.

W Tartaku Rogozina zawsze stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, dlatego bardzo nas cieszy uznanie wśród coraz szerszej rzeszy odbiorców.

Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, szkolimy, zdobywamy nowe certyfikaty, jak i rozbudowujemy nasz park maszynowy. Usprawniamy organizację produkcji, sprzedaży i logistyki transportu, tak aby nasze produkty były dostarczane bezpiecznie i na czas.

wybierając nasze produkty, masz gwarancję wysokiej JAKOŚCI!

Nasz surowiec pochodzi z lasów państwowych ( Nadleśnictwa Gryfice, Gościno, Rokita, Nowogard ) o prawidłowej gospodarce zgodnej ze standardami FSC oraz kryteriami i wskaźnikami PEFC ( certyfikaty nr SCS-FM/COC-000243, nr CSL/724/2011 UDT-CERT ). Głównymi gatunkami są sosna i świerk.

Firma posiada wprowadzoną zakładową kontrolę produkcji i certyfikuje produkty znakiem CE.
Tartak Rogozina. Tartak zachodniopomorskie. Tartak Szczecin, Tartak Koszalin.
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

BUDOWNICTWA DREWNIANEGO!

Stawiamy na nowoczesne ekologiczne ciepłe i trwałe produkty drzewne do kompleksowej budowy domów.

Najwyższej klasy certyfikowane produkty takie jak drewno konstrukcyjne lite, drewno klejone , drewno profilowane, oddychające izolacje, łączniki, płyty osb, deski tarasowe i wiele innych. Budujemy w stanie zamkniętym, deweloperskim i pod klucz domy szkieletowe!

WYSOKA JAKOŚĆ

ŚWIATOWYCH LIDERÓW!

Korzystamy z doświadczeń światowych liderów produkujących materiały drzewne. Nasze produkty pochodzą głównie ze Skandynawii, Syberii i Niemiec.

Najwyższa jakość naszych produktów sprawia, że budowanie jest łatwe, szybkie i przyjemne.

Tartak Rogozina, drzewo ze skandynawii, niemiec, syberii
DOŁĄCZ DO NAS
W SOCIAL MEDIACH!

Call Now ButtonDomy szkieletowe!